Silan Logo Silan Suprême
Pasinerkite į Silan istoriją nuo 1968 m.
1960

Į kovą su sausu šiurkštumu

Tai buvo šūkis, su kuriuo Silan pirmąsyk pasirodė rinkoje. Sausumas ir šiurkštumas grasino visiems skalbiniams, bet su Silan tai baigėsi, nes pirkėjai sužinojo, kas yra minkšti skalbiniai su Silan.

1970

Aromatizuoti skalbinių minkštikliai

Žmonės greitai suprato, kad Silan suteikia skalbiniams neįtikėtino minkštumo. Bet to Silan neužteko. Su „nuostabiausiais aromatais pasaulyje" jis pristatė skalbinių priežiūros priemonę, kuri dar ir nuostabiai kvepia.

1980

Žiedų gaiva

Prasidėjo inovacijų era. Atsirado patobulinimai, pavyzdžiui, servetėlės džiovyklei, nauji aromatai. Sparčius pokyčius atspindėjo besikeičianti Silan pakuotė.

1990

„Jaustis gerai” pojūtis

Silan tapo šeimos skalbinių minkštikliu, užtikrinančiu „jaustis gerai” pojūtį visiems jos nariams su puriais, kvepiančiais skalbiniais. Neįprasti aromato variantai dar labiau praturtino gaminių asortimentą.

2000

Jausminė patirtis

2000-ųjų moteriai greta klasikinių Silan audinių minkštiklių buvo pasiūlyti intriguojantys Silan Aromatherapy aromatai su eteriniais aliejais ir elegantiška garsiausių parfumerių sukurta Silan kolekcija.

2013

Akimirka sau

Mėgaukitės ilgai išliekančiais aromatais ir maloniu nuostabiai švelnaus audinio pojūčiu su Silan. Palepinkite save jausmingais Silan Aromatherapy kvapais arba mėgaukitės energijos teikiančia, ilgai išliekančia gaiva su Silan Fresh Scents.

Dabar

Aromatų pasaulis

Silan yra „ta mažytė smulkmena man ir mano skalbiniams." Norėtume Jus nusivesti į nuostabų Silan aromatų pasaulį. Atraskite ypač ilgai - iki 100 dienų* - išliekančius Silan skalbinių minkštiklių aromatus!

*Po 100 dienų, laikant drabužius spintoje. Kvapiųjų perlų efektas.